Last month

Jak Wam minął ostatni miesiąc? Jesteś z niego zadowoleni? Dla nas był to wyjątkowo intensywny czas, pełen wyjazdów i rozjazdów, nowych znajomości i ciekawych projektów. Podróż do Moskwy to jedna z najciekawszych podróży w moim życiu – o tak, zdecydowanie tak. Może nie jest to miejsce odpowiednie dla osób kochających wysokie temperatury ;), ale ciekawe pod względem kultury i architektury. Jeżeli będziecie mieli kiedyś okazję, zdecydowanie polecam !

A tymczasem w Polsce równocześnie toczy się remont. Dużo krzyku, kurzu i radości po nieustannych kompromisach :D Wiele pracy za nami, a jeszcze więcej przed nami. Jednak, czego się nie robi, by urządzić swoje wymarzone M – razem :)

Wszystko, co się u nas dzieje, możecie na bieżąco śledzić na naszym Instagramie :) Powoli zaczynamy przygotowywać się do świąt i ulegamy zwariowanej atmosferze. Mikołaj się szykuje, bo najmłodsi już nie mogą się doczekać..  :D Brakuje tylko śniegu, ale może i ten problem za niedługo się rozwiąże.  

I żeby nie było tak słodko, chciałam Wam powiedzieć, że i mi czasami przydarzają się ciężkie chwile. Tak musi być – by krok w tył znaczył dwa w przód i przerodził się w nowy, odważny pomysł :) 

Zostało 6 dni do Mikołaja, i nie tylko do Mikołaja .. ;) Czekamy! 

Anna

Ten wpis został opublikowany w kategorii Architektura, Design, Wnętrza, Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>