Do Świąt…

… Pozostał równo miesiąc. Aż, a może tylko miesiąc? W sklepach i na ulicach już pojawiają się dekoracje, światełka i choinki. Ja jednak jakoś nie odczuwam zbliżających się świąt. Może dlatego, że praca i Moskwa pochłania cały mój czas i jestem daleko od domu? A może pomimo tego, że w jest tu całkiem zimo i każdy poranek wita mnie mrozem to śniegu brak? Sama nie wiem, mam jednak nadzieję, że tym wpisem pomogę nie tylko Wam, ale i troszkę sobie.

W kalendarzu dzisiaj 24 listopada a to znaczy, że za miesiąc Święta! I żeby tradycji stało się zadość  zaczynamy tematy około świąteczne! Teraz mały skrót i przypomnienie tego, o czym pisałyśmy w zeszłym roku. Może, któryś z poniższych wpisów skłoni was do przemyśleń? Przygotujcie, zatem kubek herbaty, kartę i ołówek i zróbcie notatki, żeby nie było jak zwykle – na ostatnią chwilę. 

Na rozgrzewkę proponuję zacząć od listu do Mikołaja! A teraz jeden klik w zdjęcie przeniesie Was do wybranego tematu.

 

Jeśli coś was szczególnie interesuje, a może chcielibyście poznać nasze zdanie na jakiś około Światecznt temat, zostawcie komentarz lub napiszcie do nas wiadomość.

p.s. Chyba te święta jednak coś podświadomie czuję, bo od dwóch tygodni chodzi za mną i nie może się odczepić… It’s Beginning To Look A Lot Like… :D

 Nikola

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>