Tysiące pomysłów na minutę i nasz nowy projekt

Czy macie tak czasami, że do głowy wpadają Wam ciągle nowe pomysły i już nie możecie się doczekać ich realizacji? My zdecydowanie tak mamy:) Właśnie pracujemy nad nowym projektem i mamy nadzieję, że za jakiś czas Wam go przedstawimy. Pomysłów jest aż za nadto, kreatywność w tym momencie wypada na 6+ i oczywiście wyzwań nie brakuje. Jak połączyć tradycyjne z nowoczesnym? Co, do czego pasuje a czego unikać? I co zrobić żeby było funkcjonalnie, przytulnie i kreatywnie?O samym projekcie będzie już po realizacji, mogę tylko powiedzieć, że właścicielka jest otwarta na nowe rozwiązania i nie boi się zmian:) A to nas bardzo cieszy! Przedstawiam w ogromnym skrócie obrazy, które przelatują nam przez głowę, inspiracje i pomysły. Tak, my też jesteśmy już ciekawe efektu końcowego, ale na to musimy jeszcze troszeczkę poczekać :)

My już wiemy, co wykorzystamy z tych rzeczy. Został nam jeszcze do rozwiązania problem (dużych rozmiarów ;)) ale nie ma wyzwań nie do pokonania. Pracujemy nad tym intensywnie i jak zwykle nie brakuje nam pomysłów. A co Wam się najbardziej podoba z tych inspiracji? Pora na kolejną kawę i świeże rozwiązania!

Anna :)

Zapraszamy do Polubienia Nas na Facebooku : 
https://www.facebook.com/pages/Architekt-na-obcasach/505853026165518
:) 

Źródło:  stylowi.pl, ikea.pl, ekspertbudowlany.pl, domarstyl.pl, alejka.pl, wnetrza.webiznesie.pl, grospol.com, hrensemble.wordpress.com,alejakobiet.pl,themamareport.com,sklep.resetpoint.pl,allegro.pl,mebleiwnetrza.pl,mebleiwnetrza.pl,budnet.pl,

Ten wpis został opublikowany w kategorii Design, Wnętrza i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>